درباره ما

ناجی حس تکرار نشدنی لحظه ها

برند ناجی برگرفته از نام خانوادگی یک خانواده اصیل اصفهانی است که از سال 1332 مشغول به کار آبگیری لیمو ترش که محصولی از استانهای جنوبی ایران می باشد  ، شده اند . انگیزه آبگیری از محصولی به نام لیمو ترش از آنجا شروع شد که نیاز به این محصول در کلیه فصول سال احساس می شد و غیر قابل دسترس بودن آن ایجاب می کرد که آب آن محصول در مخازن ویژه ای ذخیره سازی شود . به همین منظور به یاری خداوند منان از سال 1332با همت مرحوم حاج سید رضا ناجی اصفهانی ، فرایند تولید آبلیمو به روش کاملا سنتی برای اولین باردر استان اصفهان آغاز گردید .
همزمان با استقبال گسترده مردم و نیاز به توسعه بیشتر ، مبادرت به خرید فضای بیشتر در همان محل ( بازار اصفهان ) و افزایش تولید نمود تا اینکه در سال 1357 میزان آن تولید جوابگوی نیاز استان اصفهان نبوده و در نتیجه در اطراف اصفهان فضایی خریداری  و مجددا جم تولید افزایش پیدا کرد . با توجه به حفظ کیفیت محصول و حمایت مشتریان عزیزدر سال 1376 در قالب شرکت پاکنام سپهر سپاهان ، با برند ناجی و با بهره گیری از بهترین و پیشرفته ترین ماشین آلات روز در شهرک صنعتی جی اصفهان به کار خود ادامه داد و به پشتوانه سابقه کاری طولانی در امر تولید در سال 1382 مبادرت به تولید سس مایونز و سس کچاپ و انواع سس های سالادی با برند ناجی نمود .
همچنین در سال 1387 بسته بندی انواع سرکه را در کارنامه تولیدی خود قرار داده است .  و همچنین در راستای اهداف خود در سال 1396 با همکاری شرکتهای معتبر صنعت غذایی کشور جهت تکمیل سبد تولیدات خود مبادرت به تولید و بسته بندی انواع مربا و رب گوجه فرنگی نموده است . شرکت پاکنام سپهر سپاهان ناجی همواره به حفظ کیفیت محصول و نوع بسته بندی توجه خاصی داشته و هدف اصلی شرکت رضایت مشتریان محترم خود می باشد .

This post is also available in: English Arabic

فارسی